Neohodnoceno

Záclona Žakárová Sofie

Vyráběná výška: 160 cm.

Varianta
do týdne
Kód: CI87048/160
109 Kč / m 90,10 Kč bez DPH
Kategorie: Záclony metráž
Výška metráže: 160 cm
Barva metráže: bílá

Detailně propracované kvítky o velikosti 9x8 cm s protkávané lístečky a zakroucenými výhonky tvoří celoplošný s výjimečně pozitivní a rozvernou náladou, který oživí jakýkoliv interiér. Ve spodní části je stínovaná výraznější kanta do výšky 14 cm, která je ukončena dvěma typy střídajících se obloučků. První oblouček je dlouhý 10 cm,  druhý pak 4 cm. y široké 22 cm. Vykrojená část obloučků do výšky je 1,5 cm.

Záclona je vyrobena z lesklé příze.

Moderní kvalitní žakárová záclona v bílém provedení se vyrábí ve výškách 120, 160, 180 a 270 cm.

V případě, že chcete objednat několik kusů záclon téže výšky v několika kusech, prosíme, objednávejte záclony v celkové délce součtu všech jednotlivých záclonek a přesné rozměry jednotlivých kusů uveďte v poznámce. (V kroku 3. Informace o Vás, prosíme zaškrtněte pod oknem Fakturační adresa možnost Zadat poznámku pro prodejce a následně se Vám otevře nové okno s názvem Vaše poznámka. do kterého, prosíme uveďte veškeré své požadavky.)

Šicí služby

Velice rádi Vám záclony ušijeme dle Vašich požadavků. V kategorii Šicí služby záclony nabízíme ušití tunýlku požadované výšky, začištění okrajů, zkrácení výšky záclony nebo našití řasící pásky. V případě objednání našití řasící pásky prosíme přidejte Vámi vybranou Řasící pásku do Vašeho nákupního košíku. 

Vyrobeno v EU.
Materiál:100%polyester

praci symboly

Maximální teplota praní je 40̊ C. Bělení pouze přípravky neobsahujícími chlor. Nesušit v sušičce. Žehlit při teplotě do 150̊ C. Chemicky nečistit. Sušit svisle zavěšené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu