1 hodnocení

Dřevěné podtácky s vlastním motivem (6 ks v balení)

Varianta
do týdne do týdne Zvolte variantu
Kód: 861/CTV 861/KUL Zvolte variantu
269 Kč / balení 222,30 Kč bez DPH 44,80 Kč / 1 ks 44,80 Kč / 1 ks
Kategorie: Dekorace

Dřevěné podtácky z březové překližky o síle 3 mm s různými motivy ve tvaru čtverce s oblými rohy o rozměrech 9,5 x 9,5 cm, případně kulaté o průměru 9,5 cm. Podtácky jsou ošetřeny minerálním olejem pro kontakt s potravinami.

Podtácky jsou vhodné jako neotřelý dárek k výročí, narozeninám, ke slavnostním příležitostem, nebo jako pamětní, reklamní či dárkový předmět.

Obsah balení je 6 ks.

Na zakázku lze objednat podtácky s libovolným obrázkovým motivem, který nám zašlete v elektronické podobě (nejlépe v černobílém provedení) na naši e-mailovou adresu obchod@cicinka.cz po objednání pod stejným číslem objednávky, které Vám vygeneroval náš systém. Podtácky lze také vyrobit s jakýmkoli textem, nebo číslem, příp. jednoduchým tvarem např. srdce atd. V tomto případě uveďte tvar, jeho rozměry a text/číslice do poznámky k objednávce. (V kroku 3. Informace o Vás, prosíme zaškrtněte pod oknem Fakturační adresa možnost Zadat poznámku pro prodejce a následně se Vám otevře nové okno s názvem Vaše poznámka. do kterého, prosíme uveďte veškeré své požadavky.)

V případě, že chcete objednávat vlastní motiv s označením různými jmény, nebo čísly, nebo požaduje jiné množství než šestinásobky kusů,  napište nám na obchod@cicinka.cz a my Vám rádi vytvoříme cenovou nabídku.

Při objednávce na zakázku činí doba dodání 4-5 pracovních dnů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu