Neohodnoceno

Bílá 100% bavlna

Šíře látky: 285 cm

Jak objednat zboží se službami viz. návod níže v popisu.

 

 

 

Rozdělit na
Horní okraj
Spodní okraj
Svislé okraje
Fixace
Zkrácení
skladem
Kód: 3359
259 Kč / m 214 Kč bez DPH
Kategorie: Závěsy
Druh: Dekorační látka
Barva: bílá
Šířka: 280 cm
Vzor: Bez vzoru

Bílá jednobarevná bavlněná látka.

Materiál 100% bavlna.

Šíře látky 285 cm.

Jak objednat šicí služby:

ŘP - řasící páska
TP - tunýlková páska

Horní okraj:

Pouze začištění: klasický okraj cca 1,5 cm široký. Našití ŘP: našití řasící pásky - s poměrem řasení 1:2 (s šířkou 2 nebo 5 cm) nebo s poměrem řasení 1:1,5 (s šířkou 2 nebo 5 cm). Našití TP: našití tunýlkové pásky - 5 cm široká nebo 10 cm široká - záclonová tyč se protahuje ,,vlasci", příp. mezi tunýlkovou páskou a látkou. Ušití tunýlku: 5 cm široký nebo 10 cm široký. V případě použití šířky látky pro výšku závěsu, prosíme objednávejte o 7 cm více látky na každý jednotlivý šál na boční okraje. V případě použití šířky látky pro šířku závěsu, prosíme objednávejte o 7 cm více látky na každý jednotlivý šál u tunýlku 5 cm (pět cm se ohýbá jako šíře tunýlku a 2 cm pak činí druhý ohyb doprostřed tunýku, aby se závěs z rubové strany netřepil). U tunýlku 10 cm pak objednávejte navíc 12 cm (deset cm se ohýbá jako šíře tunýlku a 2 cm pak činí druhý ohyb doprostřed tunýku, aby se závěs z rubové strany netřepil). Tunýlek se vytvoří dvojitým přehnutím látky.

Spodní okraj:

U parametru spodní okraj si zvolíte jak bude vysoký, nebo jestli bude mít boční kapsu na zatěžkávací olůvka (olůvka najdete v souvisejících produktech). Pro 1 šál závěsu je nutné objednat 2 ks zatěžkávacího olůvka - na každou stranu šálu jedno. Kapsa je ušitá tak, že před praním látky můžete olůvka bez problémů z kapes vyndat. V případě použití šířky látky pro šířku závěsu, prosíme objednávejte o 4 cm více látky na každý jednotlivý šál u okrajů vysokých 2 cm, o 10 cm více látky u okrajů vysokých 5 cm a o 14 cm více látky u okrajů vysokých 7 cm. V případě použití šířky látky pro šířku závěsu není ve většině případů nutné doobjednávat nic navíc.

Svislé okraje:

Začištění bočních okrajů látky. U některých typů látky není potřeba tuto službu objednávat. Okraje jsou již začištěny z výroby. Tuto informaci zjistíte v popisu produktu výše.

Fixace:

Tato služba Vám zajistí zafixování ŘP na požadovanou šířku. Služba spočívá v tom, že se ŘP po našití stáhne dle poměru řasení - u ŘP s poměrem řasení 1:2 (zde bude po fixaci šíře jednoho šálu rovná polovině šířky látky); u našití ŘP s poměrem řasení 1.1,5 (zde bude po fixaci šíře jednoho šálu rovná dvěma třetinám šířky látky). Poté se ŘP přešije a Vy nebudete muset u závěsů ani po praní narovnávat skládky. Fixaci prosíme objednávejte pouze v přípradě našití ŘP.

Rozdělit na:

Počet kusů šálů závěsů z objednané látky např.  - pokud máte zájem o 2 šály závěsu, prosíme objednávejte dvojnásobek požadované šíře látky a následně vyberte v parametru rozdělit na 2 kusy - se službami nebo pouze střih. V případě, že nemáte zájem o šicí služby vyberte parametr pouze střih. Přesné instrukce kolik látky je potřeba počítat na horní a spodní začištění závěsu naleznete výše.

Zkrácení:

Zkrácení výšky závěsu - prosíme do poznámky pro prodejce zadejte požadovou výšku závěsu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu