Neohodnoceno

Dekorační látka - Srdíčka

Šíře látky: 140 cm

Jak objednat zboží se službami viz. návod níže v popisu.

 

 

Rozdělit na
Horní okraj
Spodní okraj
Svislé okraje
Fixace
skladem
Kód: 7030/043
169 Kč / m 139,70 Kč bez DPH
Kategorie: Dekorační

Pevná dekorační látka se světle šedým podkladem a motivem bílých srdíček.

Šíře látky: 140 cm

Materiál: 70% bavlna, 30% polyester

V případě objednání služeb přidejte k produktu také svislé okraje.

Jak objednat šicí služby:

ŘP - řasící páska
TP - tunýlková páska

Horní okraj:

Pouze začištění: klasický okraj cca 1,5 cm široký. Našití ŘP: našití řasící pásky - s poměrem řasení 1:2 (s šířkou 2 nebo 5 cm) nebo s poměrem řasení 1:1,5 (s šířkou 2 nebo 5 cm). Našití TP: našití tunýlkové pásky - 5 cm široká nebo 10 cm široká - záclonová tyč se protahuje ,,vlasci", příp. mezi tunýlkovou páskou a látku. Ušití tunýlku: 5 cm široký nebo 10 cm široký (látka je již zahrnuta do služby ušití tunýlku). Tunýlek se vytvoří dvojitým přehnutím látky.

Spodní okraj:

U parametru spodní okraj si zvolíte jak bude vysoký, nebo jestli bude mít boční kapsu na zatěžkávací olůvka (olůvka najdete v souvisejících produktech; pro 1 šál závěsu je nutné objednat 2 ks zatěžkávacího olůvka - na každou stranu šálu jedno). Kapsa je ušitá tak, že před praním látky můžete olůvka bez problémů z kapes vyndat.

Svislé okraje:

Začištění bočních okrajů látky. U některých typů látky není potřeba tuto službu objednávat. Okraje jsou již začištěny z výroby. Tuto informaci zjistíte v popisu produktu výše.

Fixace:

Tato služba Vám zajistí zafixování ŘP na požadovanou šířku. Služba spočívá v tom, že se ŘP po našití stáhne dle poměru řasení - u ŘP s poměrem řasení 1:2 (zde bude po fixaci šíře jednoho šálu rovná polovině šířky látky); u našití ŘP s poměrem řasení 1.1,5 (zde bude po fixaci šíře jednoho šálu rovná dvěma třetinám šířky látky). Poté se ŘP přešije a Vy nebudete muset u závěsů ani po praní narovnávat skládky. Fixaci prosíme objednávejte pouze v přípradě našití ŘP.

Rozdělit na:

Počet kusů šálů závěsů z objednané látky - pokud máte zájem o 2 šály závěsu s výškou 200 cm, prosím objednávejte 4 metry látky a následně vyberte v parametru rozdělit na 2 kusy - se službami nebo pouze střih. V případě, že nemáte zájem o šicí služby vyberte parametr pouze střih.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu