Podtácky

Nejprodávanější

Dřevěné podtácky s vlastním motivem (6 ks v balení)
 
269 Kč / balení
pod
 
29 Kč / ks
2 položek celkem
pod
29 Kč / ks
Kód: 795

Dřevěné podtácky z březové překližky o síle 3 mm s různými motivy ve tvaru čtverce s oblými rohy o rozměrech 9,5 x 9,5 cm, případně kulaté o průměru 9,5 cm. Podtácky jsou ošetřeny minerálním olejem pro kontakt s potravinami.

Podtácky jsou vhodné jako neotřelý dárek k výročí, narozeninám, ke slavnostním příležitostem, nebo jako pamětní, reklamní či dárkový předmět. Při výrobě na zakázku je minimální objednávané množství 6 ks.

Na zakázku lze objednat podtácky s libovolným obrázkovým motivem, který nám zašlete v elektronické podobě (nejlépe v černobílém provedení) na naši e-mailovou adresu obchod@cicinka.cz po objednání pod stejným číslem objednávky, které Vám vygeneroval náš systém. Podtácky lze také vyrobit s jakýmkoli textem, nebo číslem, příp. jednoduchým tvarem např. srdce atd. V tomto případě uveďte tvar, jeho rozměry a text/číslice do poznámky k objednávce. (V kroku 3. Informace o Vás, prosíme zaškrtněte pod oknem Fakturační adresa možnost Zadat poznámku pro prodejce a následně se Vám otevře nové okno s názvem Vaše poznámka. do kterého, prosíme uveďte veškeré své požadavky.)

Nezapomeňte při objednávce na zakázku do svého košíku přidat také službu "Úprava motivu", kterou najdete v "Souvisejících produktech". V případě, že chcete objednávat vlastní motiv s označením různými jmény, nebo čísly, napište nám na obchod@cicinka.cz a my Vám rádi vytvoříme cenovou nabídku.

Při objednávce na zakázku činí doba dodání 4-5 pracovních dnů.